Draugytės bendruomenės interaktyvus žemėlapis yra inovatyvi internetinė platforma, skirta bendruomenės nariams registruoti bėdas ir teikti pasiūlymus siekiant pagerinti bendruomenės gyvenimą. Šis žemėlapis yra puikus įrankis, kuris leidžia bendruomenės nariams aktyviai dalyvauti procese, prisidėti prie sprendimų priėmimo ir gerinti savo aplinką bei bendruomenės gyvenimo kokybę.

Žemėlapis yra interaktyvus ir lengvai naudojamas. Kiekvienas bendruomenės narys gali prisijungti prie platformos ir pridėti savo bėdą ar pasiūlymą žemėlapyje. Tai gali būti įvairios problemos, tokios kaip sugedusi gatvės šviesa, prastos kelio dangos vietos, nereikalingi atliekų šaltiniai ar trūkstamas viešasis transportas. Taip pat, žemėlapis leidžia bendruomenės nariams pasidalinti idėjomis ir pasiūlymais, kaip pagerinti bendruomenės gyvenimą. Tai gali būti naujų renginių organizavimas, sporto aikštelių ar žaidimų parkų įrengimas, viešųjų erdvių tvarkymas ar kiti projektai, kurie padėtų padidinti bendruomenės gerovę.

Kiekviena bėda ar pasiūlymas, pateiktas žemėlapyje, yra matomas kitiems bendruomenės nariams, kurie gali pritarti arba komentuoti šias idėjas. Taip pat, ši informacija yra perduodama atitinkamiems valdžios institucijoms ar vietos savivaldybėms, kurios yra atsakingos už problemas sprendžianti ir įgyvendinant pasiūlymus. Tai suteikia galimybę bendruomenės nariams būti aktyviais piliečiais ir tiesiogiai dalyvauti sprendimų priėmime.

Draugytės bendruomenės interaktyvus žemėlapis skatina bendruomenės narius bendradarbiauti, dalintis informacija ir siekti pagerinti bendruomenės gyvenimą. Tai yra inovatyvus ir efektyvus būdas mobilizuoti bendruomenę, skatinti jos dalyvavimą ir sukurti jaukesnę, saugesnę ir tvarkingesnę aplinką visiems gyventojams.

Susisiekite su mumis.

Paskambink mums: +370-655-53358
Parašykite mums: labas@draugystesbendruomene.lt

Sutinku su taisyklėmis.