Draugystės bendruomenė kviečia visus narius į naują maisto kelią!

Nuo šiol, bendruomenės nariai gali gauti šviežių ir kokybiškų produktų tiesiogiai iš vietinių ūkininkų, tiesiog į namus. Tai leis mums palaikyti vietinius ūkius ir suteikti bendruomenei patogų būdą gauti šviežius produktus be jokių papildomų tarpininkų.

Būkite tikri, kad visos prekės bus tiesiogiai pristatomos iš ūkio, be jokių tarpininkų, todėl garantuojame jų šviežumą ir kokybę. Be to, tai bus puikus būdas prisidėti prie aplinkos apsaugos.

Registruokitės šiandien ir pradėkite naudotis šia nuostabia paslauga! Jei turite kokių nors klausimų, mielai atsakysime. Laukiame jūsų prisijungimo prie šios naujos ir patogios paslaugos.

Norime pabrėžti, kad paslauga startuos surinkus bent 100 norinčių naudotis šia paslauga. Registracija galite atlikti čia: SPAUSTI ČIA

Planuojamas krepšelis

– Vaisiai
– Daržovės
– Duonos gaminai
– Pieno gaminiai
– Mėsa, paukštiena ir žuvis
– Arbatos
– Aliejai
– Medus
– Koncervuoti gaminiai
– Džiovinti gaminiai
– Vanduo

Kodėl svarbu tūrėti alternatyvias priemones

Jei bendruomenė neturės alternatyvų maisto tiekėjų ir priklausys tik nuo prekybos centrų, tai gali sukelti kelis problemas.

  • Maisto kainų pakilimą: Prekybos centrai gali padidinti maisto kainas, kad padidintų savo pelną, ir bendruomenės nariai turės mokėti daugiau už tas pačias produkcijos rūšis.

  • Priklausomybės nuo vieno tiekėjo: Bendruomenė, kuri priklauso tik nuo vieno tiekėjo, yra labiau pažeidžiama, jei šis tiekėjas patiria kokių nors problemų, pavyzdžiui, prekybos sutrikimus ar neteisėtus veiksmus už viską sumoką bendruomenė ir jos nariai.

  • Vietinių ūkių palaikymo trūkumas: Vietiniai ūkiai, kurie nepatenka į bendruomenės maisto tiekimo sistemą, gali stipriai kentėti o galiausiai išnykti.

Todėl svarbu, kad bendruomenė turėtų alternatyvias maisto tiekimo galimybes, pavyzdžiui, vietinių ūkininkų produkcijos tiekimą, kad būtų užtikrinta šviežių ir kokybiškų produktų pasiekiamybė, palaikant vietinius ūkius ir sumažinant priklausomybę nuo vieno tiekėjo.

Partneriai

Riebus pienas
Published On: 2023-02-07 / Categories: Maistas, Ūkininkai, Uncategorized / Tags: /

Registruokis, kad gauti pirmam paskutines naujienas

Aktula nepraleisti paskutinių naujienų susijusiu su Bendruomenės veikla. Palik savo emaila ir mes tave informuosime.

Add notice about your Privacy Policy here.