Gerbiamasis ateities miesto mere,

Esame labai patenkinti, kad jūs iš visų kandidatų, išėjote į finalinį etapą. Jūsų pasirinkimas iš dalies reiškia, kad jau esate stiprus kandidatas, bet norėtume pareikšti savo tvirtą palaikymą jums ir pabrėžti, kodėl manome, kad esate pranašesnis prieš savo varžovą.

Manome, kad jūsų patirtis ir gebėjimai vadovauti yra išskirtiniai ir nepriekaištingi. Jūsų kompetencija ir pasiruošimas sprendžiant miesto problemas ir uždavinius rodo, kad turite būtinų savybių, kad būtumėte puikus miesto vadovas. Jūsų vizija ir veiksmai miesto ekonomikos plėtrai, infrastruktūros ir viešojo sektoriui bei bendruomenių vystymui, rodo, kad turite aiškią ir tvirtą strategiją, kaip geriausiai pasiekti mūsų miesto tikslus.

Be to, jūsų lyderystės stilius yra pagrįstas pasitikėjimu, atvirumu ir sąžiningumu, kurie yra būtini stipriai miesto bendruomenei ir dialogui su verslo ir kultūros sektoriais. Jūsų pasiryžimas siekti vienybės ir solidarumo mieste taip pat yra didelis pranašumas.

Todėl norime tvirtai pareikšti savo palaikymą jumis ir linkėti jums sėkmės finaliniuose rinkimuose. Tikimės, kad mūsų miesto gyventojai pripažins jūsų išskirtinę patirtį, kompetenciją ir vadovavimo stilių ir pasirinks Jus kaip ateities miesto merą.

Suvienytų pastangų dėka,

Draugystės Bendruomenė

Published On: 2023-03-14 / Categories: Balsavimas /

Registruokis, kad gauti pirmam paskutines naujienas

Aktula nepraleisti paskutinių naujienų susijusiu su Bendruomenės veikla. Palik savo emaila ir mes tave informuosime.

Add notice about your Privacy Policy here.